Dettagli
| Seduta | 49.5 cm |
| Altezza | 84.5 cm |
| Larghezza | 48.5 cm |
| Materiale | Polipropilene, Metallo Laccato |
| Assemblaggio | 5 min |
| Staccabile | No |
| Quantità del pacchetto | 1 |
| Quantità massima per scatola | 2 |
| Quantità in 2 scatole | 5 |
Certified product: Lot of products on Internet are not certified and can be dangereous.
We sell only tested products, certified with the logo
(EN 12520).
To be sure to order a certified product, order only on our website.
Commentaires
Chaises
En tant que profession libérale j'en ai un usage professionnel, j'ai donc acheté 6 chaises. Très satisfait.
Accessori
Download