Dettagli
| Altezza | 76 cm |
| Profondità | 47 cm |
| Larghezza | 46 cm |
| Materiale | Tessuto, Metallo laccato |
| Assemblaggio | 5 minuti |
| Staccabile | No |
| Designed by | La Sedia Di Design™ |
| Stile | Scandinave |
| Quantità del pacchetto | 1 |
| Tag | Tabouret de Bar Scandinave Tissu |
| Quantità massima per scatola | 2 |
Certified product: Lot of products on Internet are not certified and can be dangereous.
We sell only tested products, certified with the logo
(EN 12520).
To be sure to order a certified product, order only on our website.
Commentaires
Non ci sono commenti dei clienti al momento.
Accessori
Download