Dettagli
| Altezza | 78,5 cm |
| new | 47 cm |
| new | 54,5 cm |
| Distanza dal suolo | 47 cm |
| Staccabile | Si |
| new | Si |
| Designed by | Jamal Franco |
| Quantità del pacchetto | 4 |
| Scatole | 2 |
Certified product: Lot of products on Internet are not certified and can be dangereous.
We sell only tested products, certified with the logo
(EN 12520).
To be sure to order a certified product, order only on our website.
Commentaires
Non ci sono commenti dei clienti al momento.
Accessori