Maggiori info
Grazie all'instagramatore@tinapoit_homedeco per il video!
Dettagli
| Seduta | 45,5 cm |
| Altezza | 75,5 cm |
| new | 51,5 cm |
| Staccabile | No |
| Designed by | Enno Mirrino |
| Stile | Scandinave |
| Quantità del pacchetto | 1 |
| Tag | |
| Quantità massima per scatola | 1 |
Certified product: Lot of products on Internet are not certified and can be dangereous.
We sell only tested products, certified with the logo
(EN 12520).
To be sure to order a certified product, order only on our website.
Commentaires
Non ci sono commenti dei clienti al momento.
Accessori
Download